Фільтри KNECHT – визнана якість

Однією з найпопулярніших марок на ринку автозапчастин сьогодні являється Knecht, що підтверджується численними сертифікатами і нагородами.

Масляні, повітряні і паливні фільтри, що випускаються фірмою, екологічно безпечні, легко замінюються і утилізуються, термін їх служби збільшений, оптимізований захист двигуна в цілому.

Завдяки широкому асортименту фільтрів, що випускаються, їх можна підібрати практично для будь-якого автомобіля.

У основі кожного фільтру лежить спеціальний папір Micro – Starb який не пропускає забруднюючі домішки з масла, що поступає, палива або повітря, не перешкоджаючи, проте, їх вільному проходженню. Бездоганна конструкція фільтрів, їх якісне виготовлення з кращих матеріалів дозволяє забезпечити бездоганну роботу.

Не варто забувати, проте, що кожен фільтр має свій термін експлуатації і його необхідно своєчасно замінювати. Приміром, якість масляного фільтру дозволяє замінювати його разом з моторним мастилом.

Варто враховувати і ряд істотних моментів при використанні фільтрів, які допоможуть запобігти можливим проблемам. По-перше, необхідно, щоб використовуваний папір був високої якості, інакше термін експлуатації фільтрів буде надзвичайно малий. Зокрема, папір має бути стійкий до високих температур. По-друге, якщо тиск на вході або герметичність нижчі за норму, то через фільтр можуть потрапляти забруднюючі речовини, а це підвищує ризик поломки двигуна. По-третє обов’язково слід звертати увагу на протікання в області зварного шва і герметичність замочного клапана зворотного ходу. У кращому разі в двигун потраплять забруднюючі елементи, в гіршому – привести до його займання.

Варто також відмітити, що фільтри для салонів автомобіля затримують більше 90% забруднюючих речовин, що намагаються проникнути в салон Вашого автомобіля.

На підтвердження високої якості фільтрів Knecht варто відмітити, що ними обладнані двигуни більше 140 всесвітньо відомих світових виробників автомобілів, серед яких BMW, Ford, Daewoo і багато інших.

Настає літня пора, багата на довготривалі подорожі та мандрівки.

Час подумати про чистоту і якість повітря яке потрапляє в салони Ваших автомобілів. Скористайтесь актуальним інтернет-катологом для того, щоб підібрати необхідну марку фільтра саме для Вашого авто.

Інтернет-магазин CARS-PARTS.COM.UA пропонує фільтра салону для різноманітних марок автомобілів по акційним цінам, провідних фірм виробників.

Ще із рубрики Статті

Обговорення закрито.