KONI

KONI LOGO

З середини минулого століття голландська фірма KONI являється відомим виробником світового рівня у виробництві амортизаторів і реалізує свою продукцію в 90 країн світу.

KONI – спеціаліст в виробництві високоякісних амортизаторів для легкових автомобілів і позашляховиків, автобусів, вантажівок, причепів, залізно-дорожнього транспорту і швидкісних потягів, військової техніки, та спортивних кільцевих автоперегонів.

Незмінна якість характеристик та виготовлення амортизаторів забезпечується багаторічним досвідом та традиціями, новітніми технологіями, сучасним обладнанням, високоякісними матеріалами і високотехнологічним циклом виробництва.

 

Відмінності амортизаторів KONI

KONI покращують демферування нерівностей та підвищує керованість і безпеку;

Якість роботи амортизаторів KONI дозволяє покращити підвіску навіть нового автомобіля;

Амортизатори KONI точно налаштовують на заводі і вони проходять жорсткий контроль якості при виготовленні;

Амортизатори KONI мають можливість окремо регулювати жорсткість при встановленні;

Амортизатори KONI мають подовжений термін експлуатації.

 

KONI для легкових автомобілів

Амортизатори Koni FSD

fsd

- Розроблені і тестовані для кожної моделі автомобіля індивідуально.
- Автоматично змінюють жорсткість залежно від умов руху.
- Покращують керованість і комфорт на будь-якому покритті.
- Зберігають комфорт при використанні низько-профільної гуми.
- Вартість і простота установки, як у штатних амортизаторів.

FSD (frequency selective damping) – це нова технологія, яка об’єднує якості жорсткої і комфортної підвіски в одному амортизаторі. Жорсткість – для динамічного руху по рівному дорожньому покриттю, перешкоди кренам і кивкам кузова, гострого кермового управління. М’якість – для комфортного руху на невеликій швидкості або на нерівних ділянках. Адаптивна система автоматично підлаштовує амортизатор до дорожніх умов і стилю водіння за частки секунди.

Амортизатори Koni FSD чудово поєднуються з низько-профільною гумою, зберігаючи керованість і забезпечуючи комфорт стандартного профілю.

З ціною, порівнянною з вартістю оригінальних амортизаторів, і такий же простій установці, FSD забезпечує поліпшення керованості, хорошу стійкість і оптимальний рівень комфорту автомобіля на будь-якому покритті.

Саме завдяки тому, що ці амортизатори здатні поліпшити поведінку навіть нового автомобіля, голландський підрозділ концерну VW пропонує амортизатори Koni FSD, як офіційне додаткове обладнання до нових автомобілів VW і Seat.

Жорсткість – Регулюється автоматично

Виконання – Стійка / Картридж / Амортизатор

Заниження можливо, з пружинами Eibach ProKit

Амортизатори Koni FSD виробляються в Голландії на заводі Koni в Оуд-Бейерланді.

 Амортизатори Koni Sport

sport

- Розроблені і тестовані для кожної моделі автомобіля індивідуально.
- Покращують демпферування нерівностей і контроль кузова.
- Загострюють кермове управління і зменшують крени кузова.
- Захищають підвіску і підвищують її енергоємність.
- Дозволяють змінити жорсткість підвіски індивідуально.
- Розроблені під штатні пружини або пружини із заниженням.

Амортизатори Koni Sport розроблені для водіїв, які динамічно керують автомобілем. Ця серія зосереджена на винятковій керованості і стійкості, об’єднаної з прийнятним рівнем комфорту.

Особливість Koni Sport – гостре кермове управління, зменшення повздовжніх і поперечних кренів кузова і паразитних коливань кузова.

Від інших серій амортизаторів, Koni Sport відрізняються оптимальними для динамічного водіння характеристиками, більш широким діапазоном регулювання зусилля відбою і можливістю регулювання жорсткості без зняття з автомобіля – Koni Sport регулюються з-під капота (не для всіх автомобілів) і з багажника (не для всіх автомобілів ).

Амортизатори серії Sport в достатній мірі зберігають комфорт при заводській настройці жорсткості. При її збільшенні регулюванням – комфорт забезпечується на прийнятному рівні в порівнянні зі зростаючою якістю роботи для агресивного водіння.

Жорсткість – регулюється

Виконання –  Стійка / Картридж / Амортизатор

Заниження Можливо, з пружинами Koni Sport, Eibach ProKit, H & R Sport

Амортизатори Koni Sport виробляються в Голландії на заводі Koni в Оуд-Бейерланді.

 Амортизатори Koni STR.T

strt- Розроблені для кожної моделі автомобіля індивідуально.
- Хороша керованість із збереженням комфорту.
- Покращують демпферування нерівностей і контроль кузова.
- Жорсткість заздалегідь налаштована і не регулюється. Можуть бути використані зі штатними або заниженими пружинами.
- Володіють відмінним співвідношенням ціна / якість.

Серія STR.T (Street) – це поліпшення керованості і демпфірування, забезпечення гарного контакту з дорогою і менше витрат при збереженні якості! Амортизатори Koni STR.T створені для динамічного водіння з кращим співвідношенням якість / ціна.

Економія досягнута за рахунок відсутності можливості регулювання жорсткості, характеристика амортизаторів приблизно відповідає заводському положенню налаштування жорсткості амортизаторів Koni Sport.

Ці амортизатори – відмінний компроміс між щоденної експлуатаційною надійністю, якістю роботи тюнингованной підвіски і ціною.

Жорсткість – не регулюється

Виконання – Стійка / Амортизатор

Заниження Можливо, з пружинами Koni Sport, Eibach ProKit, H & R Sport

На відміну від амортизаторів серій FSD, Sport і Special, які для деяких автомобілів (в основному японських і корейських марок) випускаються у вигляді картриджів для стійок McPherson, амортизатори STR.T для цих моделей випускаються у вигляді стійки з чашкою і кріпленням.

Амортизатори Koni STR.T виробляються в Голландії на заводі Koni в Оуд-Бейерланді.

Амортизатори Koni Special

special

- Розроблені і тестовані для кожної моделі автомобіля індивідуально.
- Підвищують комфорт і забезпечують хорошу керованість.
- Захищають підвіску і підвищують її енергоємність.
- Дозволяють змінити жорсткість підвіски індивідуально. Надійні і довговічні.

Koni Special – амортизатори з регульованою жорсткісттю для легкових автомобілів. Створені для поліпшення роботи підвіски, підвищення комфорту і керованості автомобіля. Кожен амортизатор розроблений і випробуваний з урахуванням специфіки підвіски автомобіля, для якого призначений. Тому KONI Special будуть завжди краще оригінальних амортизаторів.

Жорсткість амортизатора регулюється в знятому з автомобіля положенні.

Koni Special ідеальні для повсякденного водіння. Регулювання дозволяє настроїти підвіску під індивідуальний стиль водіння і навантаження, якість і точність роботи забезпечують хорошу стійкість і керованість на дорозі, якість матеріалів і збірки гарантують довгу роботу.

Амортизатори поставляються з заводською, перевіреної на стенді перед упаковкою, оптимальною для комфорту характеристикою (мінімальне положення жорсткості).

Жорсткість – регулюється.

Виконання Стійка / Картридж / Амортизатор.

Заниження Можливо, з пружинами Koni Sport, Eibach ProKit, H & R Sport.

Амортизатори Koni Special виробляються в Голландії на заводі Koni в Оуд-Бейерланді.

KONI для позашляховиків (джипів, 4х4)

Амортизатори Koni FSD

fsd4

- Розроблені і тестовані для кожної моделі автомобіля індивідуально.
- Автоматично змінюють жорсткість залежно від умов руху.
- Покращують керованість і комфорт на будь-якому покритті.
- Зберігають комфорт при використанні низько-профільної гуми.
- Вартість і простота установки, як у штатних амортизаторів.

Koni представляє FSD – амортизатор без компромісу між комфортом і керованістю.

FSD (frequency selective damping) – це нова технологія, яка об’єднує якості жорсткої і комфортної підвіски в одному амортизаторі. Жорсткість – для динамічного руху по рівному дорожньому покриттю, перешкоди кренам і кивкам кузова, гострого кермового управління. М’якість – для комфортного руху на невеликій швидкості або на нерівних ділянках.

Жорсткість і комфорт, дві діаметрально протилежні характеристики, стали джерелом натхнення для фахівців Koni, що б створити універсальний амортизатор. Після довгих досліджень і випробувань було досягнуто остаточне рішення: частотно селективне демпфірування, FSD.

FSD – це адаптивна система, автоматично підстроює амортизатор до дорожніх умов і стилю водіння за частки секунди. FSD гарантує більшу стабільність і більшу керованість, зберігаючи комфорт.

На відміну від дорогих і складних електронних систем управління амортизаторами, система FSD – гідравлічно-механічна, тобто автономна, надійна і недорога.

Кросовери, як правило, використовуються навіть більш універсально, ніж легкові автомобілі або важкі рамні позашляховики. Тому й вимоги до підвіски одного і того ж автомобіля у одного і того ж власника можуть бути різними. Koni FSD дозволяють кросоверу отримати відмінну керованість і комфорт в місті і на трасі, властивий легкових автомобілів, а так само забезпечать комфорт і хороше зчеплення з покриттям поза асфальтом.

При ціні, як у оригінальних амортизаторів і такий же простий установці, FSD забезпечує поліпшення керованості, хорошу стійкість і оптимальний рівень комфорту автомобіля на будь-якому покритті.

Koni FSD здатні поліпшити підвіску навіть нового автомобіля, тому голландський підрозділ концерну VW пропонує амортизатори Koni FSD, як офіційне додаткове обладнання до нових автомобілів VW і Seat.

Жорсткість – регулюється автоматично.

Виконання – Стійка / Картридж / Амортизатор.

Ліфт – не призначені.

Амортизатори Koni FSD виробляються в Голландії на заводі Koni в Оуд-Бейерланді.

Амортизаторы Koni Heavy Track

heavytrack

- Розроблені і тестовані для кожної моделі автомобіля індивідуально.
- Забезпечують стабільну і прогнозовану поведінку.
- Покращують комфорт і керованість на дорогах і бездоріжжі.
- Контролюють коливання кузова і зчеплення з покриттям.
- Мають регульовану жорсткість під завдання і навантаження.

Спеціально для джипів, позашляховиків, і кросоверів, для впевненого і комфортного водіння по дорогах і бездоріжжю, була розроблена серія амортизаторів Koni Heavy Track. Погані і хороші дороги одночасно – легке завдання для Heavy Track. При будь-яких дорожніх умовах, Koni Heavy Track гарантує хороше демпферування, керованість і зчеплення з дорогою.

Koni Heavy Track гарантують відмінну стабільність і стійкість, на будь-якій дорозі ви можете розраховувати на комфорт і високий рівень безпеки.

Амортизатори мають можливість регулювання жорсткості відбою, що дозволяє налаштувати його під динаміку руху, пружину і навантаження, під умови експлуатації, можливість компенсувати знос.

Амортизатори були протестовані в тяжких умовах дикої місцевості Австралії та пустелі Сахара.

Жорсткість – регулюється.

Виконання – Стійка / Картридж / Амортизатор.

Ліфт – не призначені (за винятками)

Амортизатори Koni Heavy Track виробляються в Голландії на заводі Koni в Оуд-Бейерланді.

Амортизаторы Heavy Track RAID

raid

- Висока надійність і довговічність.
- Подвійний динамічний захист мостів.
- Великий обсяг гідравлічної рідини.
- Масивне кріплення і товсті стінки.
- Використовуються в штатні місця і кріплення.
- Розроблені під штатні пружини або ліфт.
- Регульована жорсткість.

Багаторічний досвід у проектуванні і виробництві амортизаторів допоміг фірмі Koni, лідеру в hevy duty підвісці (для автобусів, вантажівок, трейлерів, військової техніки, залізничних складів і т.д.) об’єднати технології амортизаторів великотоннажного транспорту і амортизаторів для позашляховиків серії Heavy Track, щоб створити нову посилену серію для важких умов і ралі рейдів – Koni Heavy track RAID.

Амортизатори Koni Heavy track RAID використовують двотрубну гідравлічну конструкцію, яка забезпечує максимальну надійність – робота амортизатора гарантована навіть у разі деформації зовнішньої стінки (товщина 2.5mm). Великий діаметр труби-резервуара (70mm) та збільшений в два рази обсяг масла забезпечують ефективну роботу та охолодження.

Потужне верхнє і нижнє кріплення відповідає стандартному – амортизатори RAID встановлюються в штатні посадочні місця з ліфтом автомобіля до 50 мм, не вимагаючи змін конструкції підвіски.

У амортизаторах серії RAID використовується подвійний динамічний захист для важкої підвіски позашляховика. У них застосована спеціальна система, швидко, але плавно скорочує швидкість розкриття підвіски на останніх сантиметрах ходу (при максимальному вивішуванні колеса). Це запобігає різкому зусиллю на кріпленні мостів і удару обмежувача ходу відбою в амортизаторі, захищаючи кріплення мостів і амортизатор. Друга система поглинає велику енергію при сильних ударах на стиск (як при приземленні після стрибка або різкому перерозподілі маси автомобіля).

Традиційно, амортизатори RAID мають можливість регулювання жорсткості відбою, що дозволяє налаштувати його під пружину і навантаження, компенсувати знос.

Амортизатори були протестовані в тяжких умовах дикої місцевості Австралії і пустелі Сахара.

Амортизатори серії Heavy Track RAID – це це правильний підхід до підготовки підвіски рамних джипів до високих навантажень і важким умовам.

Жорсткість – регулюється.

Виконання – Стійка / Амортизатор.

Ліфт – Допускається (за винятками).

Амортизатори Heavy Track RAID виробляються в Голландії на заводі Koni в Оуд-Бейерланді.

 

Для підбору амортизатора KONвикористовуйте каталог, або ж заповніть ФОРМУ запиту чи зверніться за

тел.097-306-14-18

E-mail:  cars-parts@ukr.net

Інтернет-магазин автозапчастин CARS-PARTS є ПАРТНЕРОМ офіційного дистриб’ютора KONI в УКРАЇНІ.

Гарантія надається при установці на нашому СТО або на сертифікованих СТО офіційних представників.

На повний комплект – 1 рік без обмеження пробігу.
На одну вісь – 6 місяців без обмеження пробігу.
Послуги СТО по гарантійним роботам оплачуються клієнтом.

CARS-PARTS.COM.UA – амортизатори KONI у м. Львів