ЗАХИСТ КОЛЬЧУГА

ЗАХИСТ ДВИГУНА КОЛЬЧУГА (KOLCHUGA)

Система захисту моторного відсіку ТМ Кольчуга призначена для захисту піддону автомобіля від попадання в моторний відсік води, бруду, пилу, каменів при русі. Захист двигуна так само має назву захист картера або захист піддона. Це просте, але абсолютно незамінне пристосування не тільки на поганих дорогах, лісової і гірській місцевості, але і в місті, повному бордюрів, ям, лежачих поліцейських і т.д.

Навіщо потрібен захист двигуна автомобіля?

При русі за містом, на не рівній місцевості, на грунтовій дорозі, часто розмитою дощами, перерита тракторами, або по місцевості з кам’янистою дорогою практично не виникає питань з приводу доцільності установки захисту моторного відсіку, але що стосується міста …

При русі по місту пошкодити картер дуже легко при попаданні в яму, заїжджаючи на бордюр або з’їжджаючи з нього, при наїзді на «лежачого поліцейського», при попаданні предметів з-під коліс від попереду їдучого автомобіля, або шматків льоду і каміння вилітають з-під коліс вантажівок. Випадків може бути безмежна кількість і все передбачити не можливо, навіть якщо бути гранично акуратним водієм з величезним водійським стажем. З вітчизняними дорогами та водіями – не можна бути впевненими ні в чому.

Так само незалежно від місцевості, на який Ви пересуваєтеся, важливо захистити моторний відсік автомобіля від попадання вологи і бруду, запобігаючи передчасній корозії, а так само захищаючи тендітну електроніку і датчики сучасних автомобілів.

Пошкодження картера, навіть якщо це просто тріщина, спричинить за собою розлиття моторного мастила і вихід зладу двигуна, що призведе до дорогого ремонту. Розбиті роздатка, редуктор або коробка передач, особливо якщо вона автоматична, влетять в копієчку.

Що цікаво, такі пошкодження не потрапляють під перелік гарантійних, і в будь-якому випадку Вам буде відмовлено в безкоштовному ремонті, якщо автомобіль на гарантії.

Витрати на покупку і установку захисту двигуна не значні в порівнянні з сумою яка в підсумку буде витрачена на ремонт.

Варто звернути увагу на те, що часто на авто стоїть стандартна заводський захист двигуна, так званий «пильовик». Це пластиковий захист невеликого розміру, яка закриває ключові вузли від попадання пилу, але на цьому його функції, на жаль, закінчуються. Такі захисти, якщо не враховувати їх низьку захисну здатність, приходять в непридатність вже після першої зими, що все одно рано чи пізно призводить автовласника до вибору повноцінного захисту двигуна.

Переваги захистів моторного відсіку Кольчуга:

- Легкість установки – захисти ТМ Кольчуга зпроектовані таким чином, що вони встановлюються на штатні отвори автомобіля, не вимагаючи додаткового свердління і використання спеціальних інструментів, а так само спеціальних навичок. У комплекті до захисту йде інструкція з експлуатації та кріплення, встановлені вже в місця, де захист буде кріпиться до авто. Їх може встановити практично будь-який автовласник, у якого є доступ до ями або підйомника.

- Установка захисту мало впливає на кліренс автомобіля. Вона зменшує його приблизно на 3-4 см.

- Наявність вентиляційних отворів у захистах сприяє обдуванню двигуна під час руху, що не приводить його до перегріву, а так само до того, що там не затримується вода. Деякі захисти оснащені додатковим отвором для зливу масла.

- Безшумність захисту досягається шляхом установки спеціальних амортизаторів на захист, завдяки чому до мінімуму знижується рівень шуму від доторкання металевих деталей при русі автомобіля.

Отже, системи захистів моторного відсіку є незамінним елементом захисту Вашого автомобіля. Встановивши її один раз – ви на кілька років захистите своє авто від непередбачуваних ситуацій, пов’язаних з вітчизняними дорогами, незалежно від того пересуваєтеся ви по лісу, степу, місту та горам!

Де купити (придбати) захист мотору (двигуна) у м. Львів?

Інтернет-магазин CARS-PARTS пропонує ЗАХИСТ ДВИГУНА

КОЛЬЧУГА у м. ЛЬВІВ для таких марок автомобілів:

- захист двигуна для ACURA

- захист двигуна для ALFA ROMEO

- захист двигуна для AUDI

- захист двигуна для BMW

- захист двигуна для BYD

- захист двигуна для CADILLAC

- захист двигуна для CHERY

- захист двигуна для CHEVROLET

- захист двигуна для CHRYSLER

- захист двигуна для CITROEN

- захист двигуна для DAEWOO

- захист двигуна для DODGE

- захист двигуна для FIAT

- захист двигуна для FORD

- захист двигуна для GEELY

- захист двигуна для GREAT WALL

- захист двигуна для HONDA

- захист двигуна для HYUNDAI

- захист двигуна для INFINITI

- захист двигуна для JAGUAR

- захист двигуна для JEEP

- захист двигуна для KIA

- захист двигуна для LANCIA

- захист двигуна для LEXUS

- захист двигуна для MAZDA

- захист двигуна для MERCEDES BENZ

- захист двигуна для MITSUBISHI

- захист двигуна для NISSAN

- захист двигуна для OPEL

- захист двигуна для PEUGEOT

- захист двигуна для RENAULT

- захист двигуна для SEAT

- захист двигуна для SKODA

- захист двигуна для SSANG YONG

- захист двигуна для SUBARU

- захист двигуна для SUZUKI

- захист двигуна для TOYOTA

- захист двигуна для VOLKSWAGEN

- захист двигуна для  VOLVO

- захист двигуна для ВАЗ

- захист двигуна для ЗАЗ

ЗАМОВИТИ захист двигуна у м. Львів, ВСТАНОВИТИ захист двигуна

у м. Львів,  а також отримати додаткову інформацію можна за:

тел. 097-306-1418;

e-mail: info@www.cars-parts.com.ua

ICQ – 602 667 153