Амортизатори

Інтернет магазин CARS-PARTS.COM.UA пропонує амортизатори під замовлення до багатьох марок авто за низькими цінами з доставкою по Львову і по Україні.

-         KAYABA (KYB) (КАЯБА)
http://www.kyb.ru/


KYB Corporation - є провідним виробником гідравлічного обладнання для автомобілів у світі. Головний офіс компанії знаходиться у Токіо. У ньому та у філіалах по всьому світі працюють близько 11 500 працівників. По світу розміщено більше 15 заводів, що виготовляють автозапчастини під даним брендом, та експортують їх більше як у 100 країн світу.

-         SACHS (САКС)
http://www.sachs.ru/
Фірма SACHS забезпечує 80% поставок автозапчастин на конвеєре провідних європейських автовиробників. Щорічно фірма SACHS виробляє більше 500 млн. амортизаторів. Більше 50 світових автовиробників надають перевагу надійності автозапчастин фірми SACHS.

-         MAGNUM TECHNOLOGY (МАГНУМ ТЕХНОЛОДЖІ)
http://www.magnum-technology.com/?lang=RU.
MAGNUM TECHNOLOGY – пропонує на ринок автозапчастин велику кількість моделей амортизаторів, пружин підвіски, газових пружин а також монтажний елементів (пильники і демпфери). Якість та характеристики продукції MAGNUM TECHNOLOGY відповідають самим жорстким вимогам. Каталог для підбору продукції тут.

-        DELPHI (ДЕЛЬФІ)
http://delphi.com/
DELPHI – європейський виробник амортизаторів на якого припадає 20% ринку виробництва оригінальних амортизаторів. DELPHI постачає оригінальні амортизатори на конвейєри таких світових автовиробників як GENERAL MOTORS, SAAB, OPEL, CHEVROLET и PSA – для PEUGEOT, CITROEN,RENAULT. Перевагою амортизаторів DELPHI є єдиний стандарт якості, як для автовиробників так і для споживачів aftermarket (вторинний ринок).

Ще із рубрики Статті

Обговорення закрито.