ДЕТАЛІ ЗЧЕПЛЕННЯ

Інтернет магазин CARS-PARTS.COM.UA пропонує деталі зчеплення (диск (фередо) зчеплення, корзина зчеплення, вижимний підшипник, комплекти зчеплення) під замовлення до багатьох марок авто за низькими цінами з доставкою по Львову і по Україні.

-         LUK (ЛЮК)
http://www.luk.de/content.luk.de/en/index.jsp?
LuK – один із основних виробників зчеплень до автомобілів у світі. Зараз кожний другий автомобіль у Німеччині випускається із зчепленням даної марки. В асортимент продукції фірми LuK входять: комплекти зчеплення, корзини зчеплення, відомий диск, троси зчеплення, вижимні підшипники зчеплення, направляючі вижимних, маховики та ін., Також в упаковках та через дистрибюторську сітку торгової марки LuK AS продається продукція виробника INA. НА сьогоднішній день фірка LuK має більше 3300 патентів на винаходи в області щеплення.

-         4-MAX (4-МАКС)

-         SACHS (САКС)
http://www.sachs.ru/
Щорічно фірма SACHS виробляє понад 150 млн. комплектів щеплень, та понад 4 млн. перетворювачів обертового моменту. Бажання досягти самого вищого рівня якості та поєднання з розвинутим «know how» робить торгову марку SACHS лідером у виробництві зчеплень до автомобілів та комплектуючих до них.

-         VALEO (ВАЛЕО)

-         AISIN (АЙСІН)

-         JC PREMIUM (ДЖЕЙ СІ ПРЕМІУМ)

-         JAKOPARTS (ДЖАКОПАРТС)

Ще із рубрики Статті

Обговорення закрито.