Гальмівна система автомобіля

Інтернет магазин CARS-PARTS.COM.UA пропонує деталі гальмівної системи (гальмівні колодки, гальмівні диски, гальмівні суппорта і комплектуючі до них, гальмівні шланги, гальмівні рідини, головні і робочі гальмівні циліндри, трос ручного гальма) під замовлення до багатьох марок авто за низькими цінами з доставкою по Львову і по Україні.

-         ATE (АТЕ)
Каталог продукції компанії АТЕ
ATE – виготовляє гальмівні диски, комплекти гальмівних колодок, ремкомплекти, гідро циліндри, гальмівні супорта, троси стояночного гальма та зчеплення, гальмівні шланги. ATE постачає свою продукцію на конвейєри таких відомих автовиробників як VAG (VW, AUDI, SKODA), FORD, GM, BMW, TOYOTA та інші. Забезпечення високої якості у виробництві є основним принципом компанії. Гальмівна система від ATE то Ваша безпека і комфорт. Гальмівна система від ATE – кращий вибір!

-         GALFER (ГАЛФЕР)
http://www.galferusa.com
Galfer Brakes – одна з самих відомих компаній, які спеціалізуються на виробництві спортивних гальмівних систем. Гальмівні системи Galfer широко використовуються в авто і мото спорті, зарекомендувавши себе якістю і бездоганністю. На данний час компанія працює в США і виготовляє весь спектр обладння від гальмівних дисків до різноманітних принад.

-         BRECK (БРІК)

BRECKгальміні колодки для легкових автомобілів які тестуються на власному діагностичному-випробувальному обладнанні компаніїї LUMAG. Виготовляються колодки на сучасному обладнанні під жорстким контролем якості. Почавши виробництвом гальмівних колодок для легкових автомобілів під маркою BRECK, фірма  LUMAG зарекомендувала себе як якісний і доступний виробник.

-         DELPHI (ДЕЛЬФІ)

-         LPR (ЛПР)
http://www.brake.by/lpr


Виробнича програма LPR охоплює більше 80%  автомобільного парку Європи та Азії. LPR є одним з найбільших виробників деталей гальмівних систем: гідравлічні циліндри зчеплення та гальм, дискові та барабанні гальмівні колодки, гальмівні диски та гальмівні барабани, гальмівні шланги. Також фірма займається виробництвом шарнірів рівних кутових швидкостей (ШРУС, КУЛАК, ШРКШ).

-         FOMAR (ФОМАР)
http://www.fomar.com.pl/ru/
Компанія Fomar Borg Automotive SA – провідний виробник фрикційних матеріалів для автомобільної промисловості в Польщі і один з десяти самих найбільших у Європі. Fomar виготовляє гальмівні колодки для легкових автомобілів, мікроавтобусів, вантажних автомобілів і автобусів. Самим важливим при виготовленні гальмівних колодок для Fomar Borg Automotive SA є висока якість продукції, тобто безпека та комфорт автотранспорту.

-         FERODO (ФЕРОДО)
http://www.ferodo.co.uk/ferodo_web
Фірма FERODO являється однією із перших виробників фрикційних матералів. FERODO пройшли весь шлях розвитку фрикційних матеріалів від їх першого застосування до сучасного їх вигляду. Завдяки великому досвіду і тісній співпраці з автоконцернами, компанія пропонує на ринку сучасні гальмівні колодки та гальмівні диски, створені за допомогою оригінальних технологій з застосуванням іноваційних рішень.

-         BOSCH (БОШ)

-         VALEO (ВАЛЕО)

-         TEXTAR (ТЕКСТАР)

-         BREMBO (БРЕМБО)
http://www.brembo.com
BREMBO - всесвітньовизнаний виробник гальмівних дисків. Свою діяльність компанія почала у 1961 році. За рахунок тісної співпрації між компанією та автоспортом BREMBO забезпечила собі лідерство у розробці та тестуванні передових інновацій у гальмівних системах автомобілів. Станом на минулий рік компанія працювала у 14 країнах, та випускала більше 30 млн. гальмівних дисків.

-         4-MAX (4-МАКС)

-         LUCAS TRW (ЛУКАС ТРВ)
http://www.trw.com
Один із лідерів на ринку виробництва гальмівних систем: гальмівних колодок, гальмівних дисків, та інших автозапчастин, як на конвеєри автовиробників так і у вільний продаж.

-         QUICK BRAKE (КВІК БРЕЙК)

-         AUTOFREN (АВТОФРЕН)

-         ABE (АБЄ)

-         ADRIAUTO (АДРІАВТО)

-         JC AUTO (ДЖЕЙ СІ АВТО)

Ще із рубрики Статті

Обговорення закрито.