Автобагажники Thule


Шведський виробник автобагажників Thule є одним з найвідоміших своїй галузі. Автобагажники Thule – простий вихід, із ситуації, коли потрібно взяти із собою багато речей. Девізу компанії: “Thule – увесь світ подорожує з нами” вже багато років.
Отже, шведська компанія Thule, яка станом на сьогодні випускає не лише автобагажники, але й усі необхідні для їх корисного використання кріплення та аксесуари: рейлінги, лижне кріплення, вело кріплення, кріплення для човнів, бокси та ін. Окрім того компанія розширила свій асортимент та почала випускати й інші супутні товари для автомобілів: ланцюги протиковзяння, перегородки в бокси, фаркопи, фіксатори грузу та інші аксесуари. Усі ці комплектуючі під брендом Thule набули широкої популярності не лише у Україні, але й корстуються справедливим попитом по всому світу. Продукція Thule відрізняється не лише якістю та надійністю, але й сучасним дизайном. Крім того велику роль у поширенні продукції Thule відіграє немаловажний фактор того, що компанія Thule випускає автобагажники на усі марки автомобілів, не говорячи вже і про те, що на будь-який автомобіль в асортименті компанії Thule ви знайдете усі аксесуари, що необхідні для кріплення та перевезення багажу власними силами.
Ідеальне поєднання сучасного дизайну, функціональності та безпеки зробили компанію Thule лідером у всоїй галузі. Понад 90% автовиробників довіряють свої автомобілі торговій марці Thule. Саме продукція шведського виробника автобагажників дозволила міліонам активних людей побачити гори, лижні траси, береги озер, узбережжя моря чи океану.
Усі матеріали, з яких виготовляється продукція Thule є самої високої якості, та відповідають найвищим світовим стандартам. Абсолютно вся продукція проходить випробування на стійкість, витривалість, температурні режими, швидкісні випробування, випробування навколишнім середовищем, випробування корозії, клімату, впливу ультрафіолетового випромінювання і навіть тестування упаковки продукції.
Як правило усі багажники Thule є універсальними(окрім однієї частини, що є індивідуальною для кожної марки автомобіля – “кита”. Це спеціально зроблений під кожну модель авто сталевий гак, який кріпить багажник до автомобіля). Тому можна твердо говорити, що придбавши автобагажник Thule, Ви придбали його на довгий час. Оскільки навіть якщо Ви поміняли собі автомобіль, то Вам не потрібно купляти новий багажник, достатньо замінити лише “кит”. Навіть якщо ви придбали автомобіль із рейлінгами, то достатньо поміняти лише опори, а поперечки та всі інші аксесуари (наприклад кріплення під лижі), можна використовувати старі. Тому ще одним девізом компанії Thule є – багажник як конструктор. Купляєш раз – використовуєш весь час.

Інтернет магазин www.cars-parts.com.ua пропонує Вам отримати свободу, що дарує продукція виробника автобагажників Thule. Ми можемо Вам допомогти придбати оригінальні аксесуари для автобагажників Thule за конкурентними цінами. Для цього зателефонуйти нам за телефонами,що вказані у шапці сайту або заповніть форму запиту отут, для того щоб ми могли підібрати необхідний Вам автобагажник і ми звяжемся із Вами.

Ще із рубрики Статті

Обговорення закрито.