Автомобільна оптика

Кожний транспортний засіб в теперішній час оснащується зовнішніми освітлювальними приладами. І зараз важко уявити автомобіль без фар та ліхтарів. Тим більше, що теперішні освітлювальні прилади підвищують безпеку руху, а також є невід’ємною частиною дизайну сучасного автомобіля.

Автомобільна оптика поділяється на такі основні групи:

-         Головне світло (автомобільна фара). Сучасні фари бувають з ближнім та дальнім світлом разом, або в окремих відділеннях. Також існують повністю відокремлені фари ближнього та дальнього світла. Також в фари автовиробники  інтегрують протитуманні фари.

-         Габаритні вогні. Вони встановлюються в головних фарах або окремо від них. Також габаритні вогні вбудовані в задні ліхтарі та можуть застосовуватися по бокам автомобіля (в більшості на вантажних автомобілях).

-         Протитуманні фари (протитуманки, галогенки). Протитуманні фари застосовуються для підсвічування дороги в туманну погоду. Вони в більшості встановлюються в передньому бампері для кращого освітлення дороги знизу. Також часто практикують увімкнені протитуманні фари у світлу пору для позначення авто у транспортному потоці.

-         Денне світло. (http://www.cars-parts.com.ua/?p=492) Воно застосовується в сучасних автомобілях і вмикається при увімкненні запалювання в авто.

-         Ліхтарі показників поворотів та повторювачі показників повороту. Відрізняються оранжевим (помаранчевим) кольором (або окремо лампочка такого кольору) і встановлюються по кутах автомобіля. Застосовуються для вказування напрямку руху автомобіля. Також показчики повороту використовують в якості світлової сигналізації аварійної зупинки.

-         Ліхтар заднього ходу. Встановлюється в задніх ліхтарях або окремо від них. Застосовуються для освітлювання при русі заднім ходом в темну пору доби, а також для сигналізування того, що автомобіль рухається заднім ходом.

-         Ліхтар протитуманний задній. Встановлюється в задніх ліхтарях або окремо від них. Застосовується для кращого позначення задньої частини автомобіля в туманну погоду.

-         Ліхтар стоп-сигналу. Встановлюється в задніх ліхтарях або окремо від них. Застосовується для інформування інших учасників руху про намір гальмування чи зупинки автомобіля.

-         Ліхтарик підсвітки заднього номерного знаку. Встановлені в задній частині автомобіля, під або над чи збоку реєстраційного номерного знаку автомобіля.

В сучасній автомобільній оптиці все більше застосовують новітні технології освітлення такі як ксенонове світло та світодіодне освітлення. Також в більшості сучасної оптики застосовується лінзована оптика та світлопровідні технології.

Інтернет-магазин http://www.cars-parts.com.ua пропонує автомобільну оптику (фари, протитуманки, задні ліхтарі, поворотники) відомих виробників: BOSCH, VALEO, DEPO, MAGNETTI MARELLI, TYC, HELLA.

Також ми пропонуємо ТЮНІНГОВАНУ оптику (тюнінговані фари, тюнінговані ліхтарі) провідних виробників для Вашого автомобіля.

Низькі ціни, найвища якість, мінімальний термін доставки!

тел. 097-306-14-18

E-mail – info@www.cars-parts.com.ua

ICQ – 602 667 153

 

Ще із рубрики Статті

Обговорення закрито.