Денне світло від Philips LED Daytime Lights

Під час їзди удень, не залежно від того, чи світить яскраве сонце чи небо сіре і похмура погода часто виникають ситуації, коли транспорт, що їде на зустріч погано помітний на фоні дороги чи навколишнього середовища. Це в свою чергу може призвести до неправильних дій водія на дорозі та дуже тяжких аварій. Саме для таких варіантів і використовується увімкнення світла, щоб привернути увагу.

Замість того, шоб керувати авто з увімкненим ближнім світлом автомобіля, компанія HELLA і PHILIPS пропонує спеціальні світлодіодні (LED) денні фари універсального використання для позанчення і виділення автомобіля на дорозі в світлий час доби. Світловий потік таких світлодіодних фар направлений безпосередньо в очі водіям зустрічного транспорту, що дуже сильно привертає увагу до них і допомагає уникнути аварійних ситуацій та ДТП.

Переваги керування автомобіля з денними DRL LED фарами замість ближнього світла стаціонарних фар:

-                        мале споживання електроенергії (всього 12 ВТ) при дуже високій яркості світлодіодів, практично не впливає на витрати пального;

-                        не впливає на строк служби стаціонарних фар та ламп ближнього світла, а також не вкорочує термін служби ксенонових ламп;

-                        автоматичне увімкнення світлодіодних фар одразу після старту двигуна;

-                        денні світодіодні фари автоматично вимикаються при увімкнення ближнього світла фар, шоб не сліпити зустрічний транспорт в темний час доби.

Інтернет магазин CARS-PARTS пропонує комплекти денного світла від провідного виробника PHILIPS.

Коплект Philips LED Daytime Lights – 90-00 евро*

Коплект Philips LED Daytime Lights 12V 5W – 5 світодіодів,

(довж. 182mm, вис. 21mm) ECE R87 (PHI 12810 LED) – 90-00 евро*


Також як відомо, в багатьох країнах на транспортних засобах (ТЗ) обов‘язкове використання ближнього світла фар у світлий час доби для кращого позначення ТЗ в транспортному потоці, для підвищення безпеки водія і інших учасників дорожнього руху.

Для того щоб не світити постійно ближнє світло, було придумане денне світло для повсякденної їзди (DRL – daytime running lights). На деяких автомобілях (в основному на європейських) для світла DRL були розроблені спеціальні фари з малопотужними лампами або світлодіодами. На інших автомобілях (в основному на американських і азіатських) світло DRL реалізовано на базі дальнього світла стандартної фари, яке світиться в пів накалу.

Автомобілі, які не оснащені денним світлом заводом-виробником, можна дооснастити спеціальними комплектами  DRL на базі світлодіодів LED.

 

Ціни вказані для ознайомлення.

Ще із рубрики Статті

Обговорення закрито.