ЕВАКУАТОР ЛЬВІВ

Не заводиться автомобіль? Сталося ДТП? Виникла поломка в автомобілі у місті Львів чи за його межами?  Потрібна авдопомога? Необхідно перевезти несправний автомобіль на СТО? Необхідно просто перевезти автомобіль з пункту «А» в пункт «Б»? Необхідно евакуювати не правильно запаркований автомобіль?

До Ваших послуг ЕВАКУАТОР ЛЬВІВ (АВТО-ЕВАКУАТОР), (ЕВАКУАТОР ЛЬВОВ)!!!

-      (067) 341 30 60

-      (063) 495 09 83

ЗАМОВИТИ ЕВАКУАТОР м. ЛЬВІВ можна тут
ЕВАКУАТОР ЛЬВІВ – допоможе Вам у транспортуванні Вашого авто на СТО, автостоянку, тощо.

ЕВАКУАТОР ЛЬВІВ – це повне, часткове завантаження, або буксирування транспортного засобу. Завантаження автомобілів з пошкодженими колесами, одним або всіма мостами.

Запуск двигуна від зовнішнього джерела. допомога в доставці палива.

ЕВАКУАТОР ЛЬВІВ – професійне перевезення легкових, вантажних автомобілів, мікроавтобусів, спецтранспорту (трактори, міні-трактори, навантажувачі, тощо), великогабаритних вантажів (будки, кіоски, обладнання, тощо).

ЕВАКУАТОР ЛЬВІВ – евакуація автотранспорту з складних умов (кювет, ліс, болото, снігові замети).

ЕВАКУАТОР ЛЬВІВ – вчасно прибуде на місце замовлення. До Ваших послуг 3-ри (ТРИ) ЕВАКУАТОРА вантажністю до 8,0 тонн (8000 кг) які працюють ЦІЛОДОБОВО і ВСЕСЕЗОННО.

ЕВАКУАТОР ЛЬВІВ – ми здійснюємо перевезення по м. Львів, по Львівській області та по УКРАЇНІ.

ЕВАКУАТОР ЛЬВІВ – можливо замовити за попереднім записом на певний час і день.

ЕВАКУАТОР ЛЬВІВ – професійні водії, які ЦІЛОДОБОВО нададуть Вам допомогу у складних ситуаціях на дорозі.

Для замовлення ЕВАКУАТОРА звертайтесь за телефонами:

-      (067) 341 30 60

-      (063) 495 09 83

Окрім послуги автоевакуатора у Львові та за його межами, одночасно ми пропонуємо додаткову можливість швидко та недорого підібрати Вам необхідні автозапчастини у м. Львів, скористатись послугами кваліфікованого майстра для їх заміни, чи доставку евакуатором вашого авто на стоянку під охороною. Тобто ви можете скористатись не лише послугою евакуатора у м. Львів, але і всім додатковим комплексом послуг, включно із підбором автозапчастин та ремонту автомобіля.

Наші водії служби евакуації авто – професіонали з великим досвідом роботи на автоевакуаторах різних типів, машинах спецтехніки і вантажних автомобілях. Ми чітко і швидко, з досвідом реагуєм на виниклу у вас проблему на дорозі у межах м. Львів, за його межами чи по всій території країни. Всі водії мають досвід роботи автомеханіками і розбираються в будові і функціональності механізмів автомобілів.

Ми чекаємо Ваших дзвінків протягом 24 годин 7 днів на тиждень і готові допомогти Вам незалежно від складності виниклої проблеми. Ми спеціалізуємся на наданні послуг евакуатора в Львові та по Україні цілодобово і недорого. Ми пропонуємо ринкову ціну за послуги та краший сервіс.

Ми допоможемо Вам!!!

Ще із рубрики Статті

Обговорення закрито.