Гальмівні диски BREMBO

Компанія BREMBO заснована в 1961 році як невелика гаражна майстерня. Серійна продукція для вторинного ринку почала виготовлюватися з 1964 року. Всесвітнє визнання марка отримала в 1975 році, коли гальмівні диски BREMBO почали встановлювати на боліди FORMULA 1.

В 2009 році філіали компанії були розташовані в 14 країнах, і в рік випускали 30 млн. гальмівних дисків.

Компанія BREMBO отримала багато нагород від автомобільних виробників – як кращому постачальнику, являється лідером в розробці керамічних гальмівних дисків, має спільне підприємство з Daimler Chrysler. Окрім Daimler Chrysler, BREMBO постачається на конвеєри таких компаній як Ferrari, Maserati, Porsche, Subaru та інші. Найвідоміша марка гальмівних дисків у професійному автоспорті також BREMBO.

Світова популярність марки BREMBO досягнута завдяки унікальним технічним характеристикам і високій якості продукції. Гальмівні диски BREMBO мають високу щільність обробки поверхні, високу точність форми, володіють великою зносостійкістю. Електронне балансування гальмівних дисків забезпечує безшумне і ефективне гальмування, знижує коливання непідресорених мас.

Гальмівні диски Easy Check – геніальний винахід BREMBO, підкупливе своєю простотою та ефективністю. Диски мають індикатор зносу у вигляді двох глухих отворів різної глубини, які дозволяють візуально оцінити степінь зносу диска.

BREMBO High Carbon – диски, вироблені з спеціального високо вуглецевого чавуну і найбільш повно відповідають якості оригінальних гальмівних дисків.

BREMBO MAX – серія гальмівних дисків для шанувальників активної їзди. На лицевій стороні диску зроблені спеціальні насічки, які призначені для відводу від гальмівного диску надлишкового тепла, вологи та пилюки.

Продукція Sport Line і Gran Turismo від BREMBO популярні в провідних тюнінгових фірмах та ательє. Високотехнологічні перфоровані диски призначені для спортивної їзди в умовах постійних навантажень на гальмівну систему автомобіля.

Автолюбителі, які бажають отримати оригінальну якість по доступній ціні, вибирають BREMBO High Carbon. Ті хто живуть в ритмі міста та полюбляють активний образ життя, зупиняють свій вибір на дисках BREMBO MAX. Той хто має можливість вкладати кошти в спортивну гальмівну систему свого авто, встановлюють BREMBO Sport Line та Gran Tourismo.

Вибір за Вами…

Ми зможемо Вам допомогти вибрати, доставити у Львів в оптимальні терміни та за найнищими цінами той варіант, що підходить саме Вам. Якщо ж Ви самі бажаєте знайти необхідну деталь чи дізнатись номер деталі можете скористатись актуальними каталогами BREMBO.

Ще із рубрики Статті

Обговорення закрито.