Ходова частина автомобіля від фірми MOOG


Історія компанії MOOG Chassis Parts розпочалася у 1919 році, коли брати Альва та Хуберт П. Муг створили компанію по виробництву автомобільних запчастин. Першими продуктами, виробленими братами Муг, були пластинчаті ресори, які були виготовлені в спеціальній печі для термообробки металів. В подальшому компанія MOOG почала розробку і виробництво деталей підвіски для американських автомобілів.
Майже столітній досвід у виробництві деталей підвіски вивів компанію MOOG, яка входить в склад концерну Federal Mogul, на лідируючі позиції у виробництві і постачанні на конвеєр автовиробників деталей підвіски для американських автомобілів.
Вся продукція компанії MOOG, вироблена компанією в США, проходить випробування в технічному центрі MOOG, яка знаходиться в Сент-Луїсі, США.
Деталі фірми MOOG встановлюються на автомобілі, які приймають участь у перегонах серії NASCAR, і постачаються на конвеєр таких автомобільних гігантів як GM, FORD, CHRYSLER, DODGE, JEEP.
Виробник MOOG постачає на автомобільні ринки:

  • наконечники кермових тяг;
  • кермові тяги;
  • важеля підвіски;
  • кульові опори;
  • стійки стабілізатора поперечної стійкості;
  • втулки стабілізатора поперечної стійкості;
  • сайлентблоки важелів;

Якість деталей MOOG відповідає жорстким нормам автовиробників завдяки постійному контролю на виробництві.
Одна з відмінних особливостей компонентів ходової частини MOOG полягає в специфічній будові кульового шарніру. Запатентована технологія MOOG M2, розроблена спеціалістами компанії, забезпечує плавне, рівне обертання шарнірного вузла на 360 градусів, що в свою чергу забезпечує повну керованість автомобіля.
Цільнометалічна будова шарніру забезпечує безперешкодне проникнення змащувальних матеріалів, що забезпечує більший строк роботи деталі. Всі ці властивості відповідають самим жорстким вимогам сучасної автомобільної індустрії.

Ще із рубрики Статті

Обговорення закрито.