KAYABA наша точність – Ваша перевага

KYB Industry Company Ltd – провідний виробник гідравлічного обладнання у світі. Унікальні технології компанії знаходять своє застосування в авіації, суднобудуванні, і звісно у автомобілебудуванні.

На ринок автозапчастин фірма КАЯБА прийшла в 1950 році, і до 2010 року здобула шалений успіх у світі по виробництві своєї продукції. В теперішній час, це найбільший постачальник амортизаторів на конвеєр з сегментом в 24%  у світі, та третій по об‘єму постачальник амортизаторів на вторинний ринок (aftermarket) Європи.

Головний офіс компанії знаходиться в Токіо, Японія. На головному підприємстві та у філіалах по всьому світі працює більше ніж 7000 людей.

KYB Industries – щорічно виготовляє більше ніж 75 млн. амортизаторів на 15-ти заводах в Азії, Європи та США, які експортуються в більше ніж 100 країн світу під єдиною торговою маркою KAYABA.

Автомобільна продукція KYB Industries:

  • KYB Premium. Відмінні характеристики, найкраща техніка та багато технічних переваг забезпечують амортизаторам тривалий термін служби. Оптимальний варіант для економної заміни відпрацьованого амортизатора. Відмінною особливістю даної серії KYB Premium є великий запас міцності. Навіть після 60 тис. км жорсткість амортизаторів зберігається на рівні нових.

  • KYB Excel-G. Використання в амортизаторах цієї серії азоту під тиском і запатентованого компанією KYB унікального клапанного механізму забезпечують комфорт в управлінні автомобілем і запобігає змішування газу і масла (спінювання).

  • KYB Gas-A-Just. Саморегулюючий газовий амортизатор – це відносно нове поняття в автомобілебудуванні. Принцип роботи ґрунтується на застосуванні атмосферостійкої гідравлічної рідини та азотного газу. Амортизатор серії Gas-A-Just ідеальний при їзді, коли від автомобіля вимагається особлива керованість, а від коліс високий коефіцієнт зчеплення з любим дорожнім покриттям – як на швидкісному шосе, так і на крутому бездоріжжі.

  • KYB Ultra SR. Серія високоефективних амортизаторів KYB Ultra SR спеціально розроблена для забезпечення стійкості водіння спортивного автомобіля і безпеки водія в екстремальних умовах. В порівнянні з звичайними амортизаторами, в амортизаторах даної серії на 130% збільшені зусилля відбою та стиску, що робить автомобіль більш стійкішим на високих швидкостях та при агресивному стилі водіння. Такі амортизатори рекомендуються у випадках використання низькопрофільної гуми, легкосплавних дисків, спортивних чи підсилених пружин.

  • KYB Protection Kit, MK & PK. Захисні комплекти Protection Kit запобігають потраплянню пилу та вологості на поверхню штоку та сальника амортизатора. Висока оригінальна якість забезпечує щільне прилягання захисних комплектів KYB до штоку та легкість встановлення, що гарантує надійність у використанні.

  • KYB K-Flex. Пружини KYB під торговою маркою K-Flex здобули добру популярність і репутацію в країнах Європи. KYB пропонує найбільш розширений асортимент пружин до європейських та японських автомобілів.

Останні актуальні дані у каталогах даного виробника Ви можете подивитись тут.

Ще із рубрики Статті

Обговорення закрито.