Нове рішення від Philips

 

Компанія Philips представила нове рішення для поліпшення видимості комерційних автомобілів, що забезпечує безпечне водіння протягом дня і вночі. Ця новинка була представлена в очікуванні прийняття європейського законодавства директиви, що всі нові вантажівки і автобуси – більше 33 мільйонів – повинні бути обладнані денними ходовими вогнями (DRL) з серпня 2012 року. Багато країн вже запровадили цю міру і відчули значне скорочення нещасних випадків на дорогах.

Світлодіодні денні ходові вогні PHILIPS MasterLife 8 пропонують універсальне рішення для комерційних автомобілів і дозволяють водіям збільшити безпеку руху і надати індивідуальності свого автомобіля вже сьогодні.

Оснащені 8-ма потужними світлодіодами Philips Luxeon ®, енергозберігаючі денні ходові вогні MasterLife 8 забезпечують максимальну видимість з їх високоінтенсивним і широким світловим променем (на 100% ширше, ніж звичайний продукт на ринку). Отже, транспортні засоби, обладнані цим продуктом можна побачити набагато легше інших учасників дорожнього руху. При цьому світло може залишитися включеним 24 години  / 7 днів на тиждень завдяки функції регулювання яскравості, тим самим забезпечуючи, видимість транспортного засобу в будь-який час дня і ночі.

Світлодіодні денні ходові вогні MasterLife 8 застосовують для легкого, середнього і важкого комерційного транспорту і мають термін служби, який дорівнює терміну експлуатації автомобіля, тому не вимагають ніякого обслуговування. Крім того, завдяки простоті установки монтаж займе менше двох годин.

Комплетки денного світла PHILIPS Ви можете замовити та придбати в інтернет-магазині CARS-PARTS м. Львів за низькими цінами.

PHI 12810 LED (12V 5W -5 ledowe, dі.182mm,wys.21mm) – 93 евро *

PHI 12820 LED (12V 5W-4 ledowe, dі.124 mm,wys.23 mm) - 56 евро*

PHI 12824 LED  (12V -8 ledowe, (dі.164 mm,wys.18 mm) – 138 евро*

* – ціни вказані для ознайомлення.

Ще із рубрики Статті

Обговорення закрито.