Охолоджувальні рідини HEPU

Інтернет-магазин пропонує охолоджуючу рідину HEPU під замовлення за АКЦІЙНИМИ цінами!!!

-        P999 / 1,5L (синій колір, концетрат) – 85,00 грн

-        P999 / 5L (синій колір, концетрат) – 285,00 грн

-        P999 G12/1,5L (червоний колір, концентрат) – 95,00 грн

-        P999 G12/ 5L (червоний колір, концентрат) – 315,00 грн

Компанія HEPU Autoteile GmbH відома світовим виробникам, як розробник та виробник водяних насосів (водяних помп) і охолоджуючих рідин для автомобілів різноманітних марок і моделей. Також HEPU пропонує на ринку спеціальну добавку до антифрізу, для запобігання замерзання, крозії і для підвищення температури кипіння. 30-ти літній досвід роботи, постійні випробування і нові розробки, використання у виробництві сучасних технологій і матеріалів забезпечують високу степінь довіри до якості продукції HEPU у споживачів в цілому світі.

Широка виробнича програма HEPU охоплює майже всі водяні насоси європейських автомобілів і багатьох японських і корейських автомобілей. Фірма HEPU виготовляє також помпи до російських автомобілів.  Компанія HEPU постачає свою продукцію на конвейєри таких автовиробників, як AUDI, BMW, MB, OPEL, PORSCHE, RENAULT, SAAB, VOLVO та інші.

Антифріз (ТОСОЛ) HEPU забезпечує надійний захист від корозії і перегріву компонентів системи охолодження автомобіля. Також забезпечує захист від утворення вапняного накипу.

Провідні автовиробники рекомендують замінювати охолоджувальну рідину 1 раз на 2-а роки, або 60 000 км. Також необхідно слідкувати за концетрацією рідини (температурою замерзання), особливо в зимовий період. Таким чином можна продовжити строк служби компонентів системи охолодження і запобігти завчасного їх ремонту.

Ціни вказані для ознайомлення.

Ще із рубрики Статті

Обговорення закрито.