Привідні ремні CONTITECH(КОНТІТЕХ)

ContiTech Antriebssysteme GmbH – є самостійною частиною концерна Continental AG (в який входить також виробник гальмівних колодок і дисків ATE). Штаб-квартира компанії знаходиться в Ганновері (НІМЕЧЧИНА). Група об’єднує 8 спеціалізованих галузевих відділів.

ContiTech Antriebssysteme GmbH виробляє і постачає на автомобільний ринок привідні ремні (зубчасті, клинові, поліклинові), допоміжний інструмент для виміру натягу та довжини ременя, інструмент для локалізації шумів підшипників і блокування компонентів приводу.

Продукція компанії ContiTech Antriebssysteme GmbH поставляється на конвеєри такий виробників як Daimler-Chrysler, Volkswagen-Audi, BMW, Fiat, Ford, Nissan, Opel, Rover, Volvo. Дизельні двигуни легкових автомобілів VW, Audi, Seat и Skoda оснащуються зубчастими ременями  ContiTech.

Компанія є одним з основних, а в деяких випадках – єдиним поставником ременів для серії вантажних автомобілів MAN.

Спектр виробів компанії ContiTech Antriebssysteme GmbH охоплює зубчасті ремні біля п‘ятисот типів, розроблені для приводів розподільчих валів, паливних насосів високого тиску та балансирних валів двигунів легкових автомобілів.

Підібрати зубчастий, клиновий чи поліколиновий ремінь для Вашого автомобіля можна тут: Офіційний каталог CONTITECH.

Інтернет-магазин CARS-PARTS пропонує широкий вибір ременів виробника ContiTech за доступними цінами.

Ще із рубрики Статті

Обговорення закрито.