Якісні щітки склоочисника.

Щітки склоочисника – звична і буденна річ для всіх автолюбителів. Але як і автомобіль, вони пройшли довгий шлях розвитку і вдосконалення. Щітки склоочисника працюють в тяжких умовах, так як вони очищають лобове та заднє вікно автомобіля від дощу, болота, піску, снігу, комах.

Щітки склоочисника в більшості складаються з вузла кріплення до склоочисних важелів, системи притискаючих коромисел і гумової очищаючої частини.

Щітки склоочисника з системою притискаючих коромисел все менше застосовуються автовиробниками через низьку ефективність у використанні зимою (на коромисла намерзає лід, що зменшує притискну спроможність щітки), а також через недовговічність шарнірів коромисел (збільшується зазори в шарнірах, з‘являються сторонні шуми при роботі щіток).

Останнім часом автовиробники все частіше використовують систему безкаркасних склоочисників (так звані „банани”) , які більш ефективніші і більш надійніші за звичайні щітки склоочисника.

Склоочисники для автомобілів виробляють такі світові фірми як BOSCH, VALEO, TRICO, SWF, 4MAX. Ці фірми виробляють склоочисники для більшості автомобілів з різноманітними засобами кріплення, а також з універсальними засобами кріплення щітки.

УВАГА!!!

Щітки склоочисника вітрового (лобового) вікна РЕКОМЕНДОВАНО

замінювати два рази на рік (на літній і зимовий період окремо)

Інтернет-магазин автозапчастин http://www.cars-parts.com.ua/ пропонує щітки склоочисника багатьох брендів (BOSCH, VALEO, TRICO, SWF, 4MAX ) під замовлення та в наявності за низькими цінами.

Для підбору щітки склоочисника на Ваш автомобіль, а також за додатковими питаннями звертайтесь:

тел. 097-306-14-18;

E-mail – info@www.cars-parts.com.ua

ICQ – 602 667 153

 

Ще із рубрики Статті

Обговорення закрито.